Russ – Are You Entertained (Feat. Ed Sheeran)

Russ a lansat videoclipul piesei “Are You Entertained” in colaborare cu Ed Sheeran. Bucata este un tribut pentru JAMAL EDWARDS MBE.

Instrumental produs de FRED, clip directionat de Jake Nava.

Cast:
Brenda Edwards @brendaedwardsglobal
Tanisha Artman @tanisha.arts_
Tom Felton @t22felton
Big Narstie @bignarstie
Chunkz @chunkz
Kwengface @kwengface
Jammer @jammerbbk
Gully Guy Leo @gullyguyleo
Rosie Skuse @rosieskuse
Raff Law @rafflaw
Mist @mist_rs
Josh Toussaint @youwhatmate
Tallia Storm @talliastorm
Steph Taylor @taylorsteph

Director: Jake Nava @jakenava
Production Company: RadicalMedia London @radicalmedia_london
Executive Producers: Ben Schneider @bentailor & Jodie Brooks @jodiebrooks
Producer: Ali Khalil @alistairkhalil
Producer: Benedict Cooper @cherry.ldn
DOP: David Johnson
CutAtTrim by Laura Keize @laura.c.k @trimediting
Post Producer: Tatyana Alexandera @tatyanaalexandra_
Production Managers: Andre Wooz @andrewooz Nicky Caulfield @nicky_caulfield Luke The-Shirt Daniels @theshirrrt
Movement Director: Bryn Harris Wathen @brynharris1st
Stylist: Rhiannon Isabel @rhiannon_isabel
Art Director: Lottie Toon @lottienot
1st AD: Ty Hack @tyyhack
2nd AD: Johnny Pickup @jonny_pickup
3rd AD: Fabi Roos
2nd Unit DOP: Jason Ellis @jason.ellis.dop
2nd Unit plates – @sonderfilms
Gaffer: Danny Hayward @shl.london
Online: Gramercy Park Studios @gps_creates
Grade: Ben Rogers
Online EP: Annika Gustavvson
Production Co-Ordinator: Luxmi Vijay @luxlondon___
Production Assistant: Liz Adeleye @petiteliz
Production Assistant: Oscar Stewart @oscar._st
Production Assistant: Ana Liasi @ana.liasi
Focus Puller: Rupert Hornstein @ruperthornstein1966
2nd AC: Tom Carpenter
Camera Trainee: Georgia McMain @georgiamcmain
Steadicam Operator: Austin Phillips @ozzyspoon
Ronin Tec: Tekko Osman @tekko_1
Tracking Vehicle U-Crane Driver: Sam Meyer
Head Tech: Adam Fox
Arm Operator: Louis Vella
Runner: Luke Philippou
Runner: Jordan Rowley @jrdn.ldn
Runner: Eliza Dundas @elizadundas
Runner: Marlon Cang @marlon.cang
Runner: Rowan Hutchings @rowanhutchings
Visual Reasearcher: Ana Liasi @ana.liasi
Storyboard: Rakesh Parekh
Stylist Assistant: Zoe Glanville @zoe_glanville
Stylist Assistant: Alana Newton @alananewton_
Stylist Assistant: Frankie Noller @frankienoller

Special thanks to:

Milan @milan
Stuart Camp @stuartcamp73
Liberty Shaw @libertyshaw_stylist
Molto Music Group @moltomusicgroup
Cherry Films: @cherry.ldn
Simon Hammerstein @simonhammerstein
The Box Soho @boxsoho
Ferrari @ferrariuk
The Londoner Hotel @thelondoner
Soho House @sohohouseuk
Jessie Parsons @ _jessieparsons
Ozzi Sanderson @ozzisanderson
Dominic Lake @dom_lake
Sasha @sas_marsle

Distribuie

Comments

comments